جای خالی مسئولان نکایی درصفوف نماز وحدت‌بخش جمعه!

در نماز جمعه شهرمان به خوبی می‌توان مشاهده کرد حضورمسئولان در نماز جمعه کمرنگ‌تر می‌شود.

با نگاهی به شرکت کنندگان در صفوف نماز جمعه یک جمله ساده و روان می‌توان نوشت و آن هم چیزی نیست به جز این که باز هم مردم جلوتر از مسوولان هستند.

مردم ولایت‌مدارشهرستان نکا که در تمام طول تاریخ انقلاب موقعیت‌شناس بوده‌اند و این را بارها ثابت کرده‌اند در جاهایی که باید باشند حضور دارند و نیازی به دعوت ندارند ،این‌ها همان‌هایی هستند که با حضورشان در سرما و گرما مشت‌های محکمی بر دهان دشمنان ایران اسلامی زده‌اند.
در راهپیمایی‌ها، انتخابات و ایامی چون نهم دی، تشییع پیکر های پاک شهدای حریم و مدافعان حرم برای همیشه به یادگار از خود بر جای گذاشتند.
روی سخنمان امروز نماز جمعه نکا است و آن چیزی که در این بین نمایان است غیبت مسوولان و مدیران نکایی در نماز جمعه است.
معمولا در انتخابات‌ها شاهد هستیم که کاندیداهای شوراها از ساعتی قبل از شروع نماز جمعه به مصلی می‌آیند که آن هم مشخص است که فصلی است و با پایان انتخابات حضورشان دیگر کمرنگ می‌شود.
در نماز جمعه شهرمان به خوبی می‌توان مشاهده کرد حضورمدیران و کار کنان دولت در نماز جمعه کمرنگ‌تر می‌شود.

با نگاهی به جایگاه نماز جمعه از بیانات امام خمینی(ره) به جملاتی نظیر، نماز جمعه پشتوانه انقلاب و دژ محکم یا نماز جمعه ثمره خون شهیدان است پی می‌بریم.

نماز جمعه نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام است و این جملات تاریخی امام راحلمان است.

مردم و نسل‌های آینده به این مساله اهمیت بدهند که نماز جمعه در راس همه امور است.
مقام معظم رهبری نیز در این خصوص می‌فرماید: مظهر عزم ملی نماز جمعه است و اقبال به نماز جمعه دشمن را ناکام و ناراحت می‌کند چون با اقامه نماز جمعه نقشه‌های دشمن برهم می‌ریزد.

با نگاهی به رسانه ملی در روزهای جمعه و مشاهده برگزاری نماز جمعه در تهران شاهدیم که بیشتر چپ‌ها و راست‌ها و مدیران اسبق و سابق و فعلی همه و همه در کنار هم در صفوف نماز جمعه نشسته‌اند و این همان نشان از وحدت است.

آری صفوف به هم چسبیده نماز جمعه و حضور همه گروه‌ها و جریان‌ها در کنار هم پاسخی کوبنده به دشمنان این نظام و انقلاب است و نباید فراموش کنیم شرکت در نماز جمعه به معنی اعلام حمایت از ارزش‌های انقلاب اسلامی است و انتظار می‌رود در نماز جمعه شاهد حضور پررنگ مسوولان و مدیران باشیم.

دیدگاه های این مطلب

2 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

  1. دقیقا هم همین طور است از اول انقلاب هم اینجنین بود در تمام عرصه ها مردم چند گام جلوتر از مسئولین بودند . با تمام کم و کاستی ها و مشکلات جامعه مردم برای حفظ نظام و ارزشهای آن و حفظ خون شهدا چیزی کم نذاشتند ولی متاسفانه برخی از مسئولین خلاف مردم و نظام عمل می کنند . لطفا مسولین یک کمی فکر کنند و در خود تجدید نظر کنند .

  2. باید حضور مسئولین و کارمندان ادارات در نمازجمعه الزامی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *