میری،ازبرگزاری لیگ دوچرخه سواری مازندران خبرداد/تصویر

در نشست اعضای کمیته فنی هیت دوچرخه سواری استان مازندران برای ازسرگیری لیگ های دوچرخه سواری مازندران تاکید شد .
به گزارش نیگا خبر،در این نشست که روز گذشته با حضور دکتر سید احمد میری قلعه سری ریاست هیات دوچرخه سواری استان مازندران و نیز اعضای کمیته فنی این هیات در اداره ورزش و جوانان بابلسر برگزار شده بود بر لزوم هماهنگی دستگاه های مسئول بر ازسر گیری لیگ های دوچرخه سواری مازندران تاکید شد .
دکتر سید احمد میری در این جلسه با اشاره به اینکه باید با فراهم نمودن امکانات مناسب به احیای تورها
اقدام شود خاطر نشان کرد :برای احیاء این تور های استان ابتدا رقابت ها ی داخلی سپس به صورت استانی و ملی برگزار و با شناسایی نقاط قوت و ضعف زمینه برای برپایی رقابت های ملی فراهم خواهیم کرد .

رئیس هیات دوچرخه سواری با اشاره تاخیر چند وقته لیگ در استان علت آن را ضعف مدیریت و نیزعدم هماهنگی دستگاهها عنوان کرد و گفت : با انتخاب و انتصاب گزینه های مجرب در کادر هیات استان امیدواریم لیگ دوچرخه سواری با قدرت و با اقتدار از سر گرفته شود .
او به پیست دوچرخه سواری در دست ساخت ساری اشاره کرد و گفت : در این زمینه اهتمام ویژه داریم امیدواریم قول مساعدتی که ازسوی وزرات ورزش و جوان در راستای تکمیل آن عنوان شده به سرانجام برسد و در صورت تکمیل می توان زمینه میزبانی ایران را برای رقابت های دوچرخه سواری آسیایی و بین المللی فراهم کنیم .

شایان ذکر است در ادامه این جلسه احکام مسئولیت کمیته ها و روسای هیات های شهرستان رسما به آنها ابلاغ و بر لزوم همکاری و تداوم کارها در زمینه توسعه بسط فعالبت های دوچرخه سواری در استان تاکید شد.

دیدگاه های این مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *