ویژه برنامه بزرگداشت سردار سلیمانی در جهاد کشاورزی نکا / عکس

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی شهرستانهای بهشهر نکا و گلوگاه از برگزاری مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی در نمازخانه مدیریت جهاد کشاورزی نکا خبر داد .
به گزارش نیکا خبر ،حجت الاسلام طبرسی با اشاره به اینکه جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و مهندس ابومهدی المهندس نشان از ضعف و کینه دشمنان از سردار و همرزمان شان بود خاطر نشان کرد :دشمن از این کرده خود پشیمان است و درآینده چنانچه اشتباهاتی از این دست مرتکب شود قطعا انتقام سختی از او گرفته می شود/
وی گفت : همه ما دیدیم که حملات موشکی گروهای هوا فضای کشور به مهمترین پایگاه آمریکایها در عین الاسد عراق سیلی محکمی بر آمریکا بود.
او گفت :خون شهید سلیمانها اثرات پر باری را در پی خواهد داشت و قطعا نام یاد شان نیز بر تاریخ انقلاب ما ماندگار است و با شهادت سپهبد سلیمانی ها مسیر مقاومت مقتدرتر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد .
شایان ذکر است در مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی و همرزمان شهیدش که با حضور کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان در نمایز خانه مدیریت جهاد کشاورزی نکا برگزار شده بود حجت الاسلام شجاعی ریاست اداره اوقاف و امور خیریه نکا به ایراد سخن پرداخت و از حماسه بزرگ مردم ایران به پاس تکریم از شهدای مقاومت و برگزاری آئین های باشکوه تشییع و مراسم مختلف ، قدردانی نموده است .
همچنین در این مراسم آقای سطوطی از راویان فتح به نقل روایت ازحماسه آفرینی سردار سلیمانی و دیگر شهدای دفاع مقدس پرداخت.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *